sąvybės

Mažas svoris

Mažas svoris (NEOBOND® tankis - nuo 3.5 iki 5,6 kg/kv.m), sutrumpina kompozicinių plokščių apdirbimo laiką, taip pat palengvina ir pagretina jų montavimą. Plokščių svoris, lyginant jas su paprastomis metalinėmis apdailos plokštėmis, yra 30-50% mažesnis, todėl NEOBOND® sumažina architektūrinių konstrukcijų elementų apkrovą.

Atsparumas ugniai

Padidintos rizikos ugniai objektuose galima naudoti NEOBOND® kompozicines plokštes su specialiu ugniai atspariu užpildu.

Atsparumas oro sąlygoms

Išorinė kopozitinės plokštės NEOBOND® pusė yra padengta fluoroploimerine danga Duranar, kuri yra pagaminta kompanijoje PPG Industries, Inc. (JAV). Išskirtinis bruožas – išorinis estetiškumas ir ilgaamžiškumas naudojant lauko apdailoje. Danga, skirta padendgti lakštinį plieną arba aliuminį, sėkmingai naudojama architektūroje ir statybose daugiau nei 20 metų. Duranar yra dviejų sluoksnių sistema, sudaryta iš 0,2 milio antikorozinės dangos ir 0,75 milio fluoropolimerinės dangos, kuris 70% sudarytas iš dervų Kynar 500 arba Hylar 5000. Duranar danga turi plačią spalvinę gamą ir pasižymi atsparumu UV spinduliams, drėgmei ir įvairioms cheminėms medžiagoms (rūgštims ir druskoms).

Lengvas apdirbimas

Medžiaga lengai apdirbama: galima frezuoti, lenkti įvairiais kampais, valcuoti, gręžti, ant jos galima lengvai spausdinti, dažyti, lakuoti ir laminuoti. Suteikti frezuotoms plokštėms formą galima ne tik gamybos metu, bet ir montavimo vietoje.

Atsparumas smūgiams

NEOBOND® yra labai atsparus smūgiams. Lenkiant išorinė plokščių danga neeižėja. Plokštės visiškai apsaugotos nuo deformacijos dėl saulės ar vėjo poveikio.

Paprastumas eksploatuojant

Po keletos metų eksploatacijos NEOBOND® plokštes lengvai galima nuvalyti neutraliu valikliu ir vandeniu.

   

© Williams Composite Materials 2010